Uudised

AJU - suur kreeka pähkel

27.oktoobri õhtutundidel tegi Annika Keller Šveitsi Eesti Seltsi liikmetele ja sõpradele ettekande teemal "AJU - suur kreeka pähkel". 

Šveitsi Eesti Selts korraldas esmakordselt akadeemilise õhtu. Annika Keller, kes on Zürichi ülikooli haigla neurokirurgia osakonna teadusrühma juht tegi meile põlevate silmade ja suure entusiasmiga ülevaate teadustööst üldiselt ning edasi juba veidi täpsemalt oma teadustöö teemal. Need olid ülimalt põnevad akadeemilised õhtutunnid.

Suur suur aitäh Annikale tema suure töö eest, mis ta tegi meie jaoks. Annika Keller jagas ka linki videole, mille heli esitlusel läbi ei tulnud. Annika saatis veel lingi "nature video" kanalile, mis pakub palju huvitavaid laiale ringile mõeldud videosid, mille sisu kvaliteet ja faktitõesus on tagatud. Videosid on igast teadusvaldkonnast.

Kuna tagasiside esimesele akadeemilisele õhtule oli väga positiivne, siis üritame jätakata teadusõhtutega ning jääme esialgu neid teadmisi digisilla vahendusel jagama.

Aitäh Sulle, Annika Keller!

scroll up